Konsultacje

Ze względu na to, że bardzo mnie angażuje cała nasza społeczność ilość konsultacji indywidualnych jest ograniczona. Konsultacje online to opcja, która ma pomóc tym z Was, które potrzebują bardzo indywidualnego i głębszego przyjrzenia się doznawanym trudnościom lub chcą podjąć regularną pracę psychoterapeutyczną nad swoją seksualnością. 

Dokładam wszelkich starań, abyś mogła znaleźć mnóstwo informacji zanim zdecydujesz się na wizytę online <3 Wiem też, że w niektórych sytuacjach sama edukacja nie wystarczy i potrzeba bardziej szczegółowego oraz dłuższego procesu zarówno diagnostycznego, jak i psychoterapeutycznego.

CENA KONSULTACJI ONLINE: 400 zł/ 40 min

CENA KONSULTACJI ONLINE PARY: 520 zł/ 70 min

CENA SESJI PSYCHOTERAPII INDYWIDUALNEJ ONLINE: 320 zł/ 45 – 50 min

CENA SESJI PSYCHOTERAPII PAR ONLINE: 450 zł/ 60 min

ZASADY KONSULTACJI/SESJI PSYCHOTERAPII ONLINE:

  1. Zapisy na sesję psychoterapii lub konsultacje online poprzez wysłanie wiadomości na adres paniseksuolog@outlook.com z prośbą o przesłanie dostępnych terminów.
  2. Dostępne terminy zostają przesłane zwrotnie na e-maila, z którego otrzymałam prośbę o zapisanie się na sesje psychoterapii/ konsultacje online.
  3. Potwierdzenie sesji psychoterapii/ konsultacji online po dokonaniu płatności na konto bankowe (dane do przelewu otrzymasz w e-mailu zwrotnym).
  4. Konsultacje odbywają się w wymiarze od 1 do 3 spotkań online.
  5. Pełny kontrakt psychoterapeutyczny jest ustalany podczas pierwszej sesji psychoterapii.
  6. Zasady konsultacji są ustalane podczas pierwszej konsultacji.

Przetwarzanie danych osobowych: Płacąc za konsultację lub sesję, zgadzasz się na przetwarzanie danych osoby, z konta której dokonasz płatności (imię, nazwisko, adres, numer konta) w celu rozliczenia się. Oznacza to, że dane te są używane w programie księgowym i figurują w moich rozliczeniach skarbowych. Kontaktując się ze mną, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które podasz. Mogą to być: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres IP oraz historia e-maili. Będę je wykorzystywać wyłącznie do kontaktu z tobą oraz prowadzenia dokumentacji zabezpieczonej hasłem.