Poznajmy się

CO ROBIĘ?

Od 10 lat pracuję klinicznie! Na początku w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w, a od kwietnia 2019 roku jestem kierownikiem Oddziału Terapii Uzależnień oraz Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Szpitalu w Chełmie. Z ogromną radością prowadzę szkolenia z zakresu seksuologii, warsztaty oraz piszę opinie psychologiczno – seksuologiczne. Współpracuję z Poradnią Psychologiczną oraz mam własną działalność, którą stale udoskonalam! W 2020 r. zaczęłam projekt #smakiseksualności i założyłam profil Instagramie @paniseksuolog! Wkładam w niego mnóstwo serca, ogromną ilość energii oraz duuuużo pozytywnych emocji! 

A po pracy? Góry, zima i narty! 

A JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Z psychologią zaczęłam przygodę wygrywając Ogólnopolski Konkurs o Indeks organizowany przez czasopismo Charaktery i Uniwersytet Wrocławski. Z każdym kolejnym rokiem stawała się mi ona coraz bliższa, ale to seksuologię obdarzyłam szczególnym zainteresowaniem. Nie mając żadnych wątpliwości od razu po zakończeniu studiów magisterskich rozpoczęłam studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na SWPS w Warszawie! I wtedy przepadłam! Seksuologia tak mnie rozkochała w sobie, że chciałam się dzielić tą miłością pisząc bloga o seksualności! Pierwsze takie działania podjęłam w 2012 roku! Od tamtej pory miłość do seksuologii jest niezmienna, a nawet bym powiedziała, że coraz większa. 

Poza studiami podyplomowymi ukończyłam Studium Terapii Uzależnień w Lublinie, ponieważ szczególnie mnie interesowały kompulsywne zachowania seksualne (bywają określane jako uzależnienie od seksu, pornografii, masturbacji) oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, która pozwoliła mi patrzeć szerzej na problemy, z którymi przychodzą do mnie Superbohaterowie (tak nazywam moich klientów) i im pomagać!

A w 2021 r. wisienka na torcie! Zdałam egzamin państwowy po szkoleniu specjalizacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie i uzyskałam tytuł specjalisty psychologii klinicznej.

Oczywiście kocham to, co robię, dlatego dalej się rozwijam, uczestniczę w szkoleniach i swoją pracę poddaję superwizji.